Mascotte Mania op de KSE

Mascotte Mania KSE. Wat zijn we blij dat onze leerlingen en medewerkers weer wat vaker naar school mogen komen. Na het volgen van voornamelijk online lessen en fulltime thuiswerken zijn we toe aan wat meer contact en gezelligheid. Dit allemaal uiteraard binnen de huidige maatregelen. Toch wilden we iets meer dan dat en konden het niet laten om iets te organiseren na het succes van de online quiz vorig jaar. Daarom komen we met een nieuw spectaculair online programma: ‘Mascotte Mania KSE!’


Gekostumeerde strijd

De aankomende weken strijden 6 medewerkers van de KSE tegen elkaar in de meest prachtige en uiteenlopende kostuums. De grote vraag die de komende tijd door de school gaat gonzen is 'wie zit erin de mascottes?' Het leuke is dat elke werknemer in de mascotte kan zitten. Het kan dus de docent wiskunde zijn, maar ook de afdelingsleider, conciërge, mentor of iemand van de leshuisadministratie. We kunnen al wel verklappen dat een aantal deelnemers echt ver buiten hun comfortzone zijn gegaan. ‘Ik ben er fantastisch ingeluisd’, aldus een van de deelnemers.

Programma van heel de school

Wekenlang lopen de 6 werknemers en de organisatie al met het grote geheim rond. Het leuke is dat straks docenten worden aangesproken met de vraag 'Zit u in de wolf?'.
Dan gaat het echt leven en is het echt iets van heel de school; van de brugklas tot aan vwo-6.

Stemmen op mascottes

Elke week beginnen we, onder leiding van presentator Mike Siebelink, met een duel van twee mascottes. Deze twee mascottes zingen een lied, waarna de jury probeert te raden wie er eventueel in het pak kan zitten. Onze deskundige jury bestaat uit Odette van Ierssel, docent maatschappijleer en Arjen van Esch, docent LO. De liedjes zijn zeer uiteenlopend; van 'A Million Dreams' tot 'Sexy als ik dans'. Vervolgens mogen onze leerlingen en medewerkers een aantal dagen stemmen op hun favoriet via een link. Op vrijdag wordt bekend gemaakt welke mascotte door gaat naar de finale en wie uiteindelijk afvalt. De afvaller wordt die

vrijdag ook gelijk onthuld. Uiteindelijk staan de drie publieksfavorieten in de finale en zij strijden om de winst. Een bloedstollend spannende, maar vooral hilarische strijd!

Youtube en social media

Mascotte Mania KSE is vanaf maandag 15 maart te volgen op het Youtube-kanaal van de KSE. Houdt ook onze social media (Facebook, Instagram en TikTok) in de gaten om niets te missen en voor extra bonusmateriaal.

Bekijk hier de trailer

Foto: de twee mascottes, jury en presentator (v.l.n.r. Odette van Ierssel (jurylid), Monster, Arjen van Esch (jury), Ananas & Mike Siebelink (presentator)